Fundacja Św. Jadwigi

Fundacja Św. Jadwigi

więcej aktualności

Umowa o przyznaniu pomocy podpisana!

W dniu 22.02.2018 r. zawarta została pomiędzy Pałac Morawa sp. z o.o. a Samorządem Województwa Dolnośląskiego umowa o przyznaniu pomocy Nr 00250-6535-UM0110376/17 na realizację operacji pn. "Przebudowa zabytkowego budynku mieszkalnego w zespole pałacowym w Morawie z adaptacją piwnic na funkcje ekspozycyjne".

Projekt realizowany będzie dzięki dofinansowaniu ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, poddziałanie: "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" w zakresie rozwoju przedsiębiorczości na obszarze wiejskim objętym strategią rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność: rozwijanie działalności gospodarczej, zachowanie dziedzictwa lokalnego, promowanie obszaru objętego LSR, w tym produktów lub usług lokalnych.

Celem operacji jest zwiększenie poziomu przedsiębiorczości spółki Pałac Morawa oraz rozwój oferty turystycznej na obszarze Gminy Strzegom oraz Lokalnej Grupy Działania "Szlakiem Granitu" poprzez przebudowę zabytkowego budynku mieszkalnego na funkcję dwóch mieszkań na wynajem oraz adaptacja piwnic na funkcje sal ekspozycyjnych oraz warsztatów ceramicznych.

Całkowita wartość operacji wyniesie 653 999 zł brutto, w tym pomoc w ramach PROW 2014 - 2020 - 295 233 zł.

Czytany 4597 razy

Dlaczego warto zapisać się do newslettera serwisu palacmorawa.pl ?

  • Informacje na temat zniżek
  • Weekendy za pół ceny
  • Systematyczne informacje o atrakcjach Dolnego Śląska

Podaj swoje imię oraz e-mail

How many eyes has a typical person? (ex: 1)
Imię
Email