Fundacja Św. Jadwigi

Fundacja Św. Jadwigi

więcej aktualności
poniedziałek, 09 kwiecień 2018 19:31

Rozstrzygnięcie zapytania ofertowego!

W wyniku przeprowadzonego zapytania ofertowego na realizację robót budowlanych w ramach zadania pn. "Przebudowa zabytkowego budynku mieszkalnego w zespole pałacowym w Morawie z adaptacją piwnic na funkcje ekspozycyjne", Zarząd spółki Pałac Morawa sp. z o.o. informuje, iż wybrano ofertę przedstawioną przez Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "JANEX" Jan Bocheński z Kamiennej Góry.
poniedziałek, 12 marzec 2018 07:07

Zapytanie ofertowe ogłoszone!

Zarząd spółki Pałac Morawa sp. z o.o. serdecznie zaprasza chętnych wykonawców do złożenia ofert na realizację robót budowlanych w ramach zadania pn. "Przebudowa zabytkowego budynku mieszkalnego w zespole pałacowym w Morawie z adaptacją piwnic na funkcje ekspozycyjne".

poniedziałek, 26 luty 2018 09:43

Umowa o przyznaniu pomocy podpisana!

W dniu 22.02.2018 r. zawarta została pomiędzy Pałac Morawa sp. z o.o. a Samorządem Województwa Dolnośląskiego umowa o przyznaniu pomocy Nr 00250-6535-UM0110376/17 na realizację operacji pn. "Przebudowa zabytkowego budynku mieszkalnego w zespole pałacowym w Morawie z adaptacją piwnic na funkcje ekspozycyjne".

Pałac Moraw sp. z o.o. realizuje projekt "Przebudowa zabytkowego budynku mieszkalnego w zespole pałacowym w Morawie z adaptacją piwnic na funkcje ekspozycyjne". 


Dlaczego warto zapisać się do newslettera serwisu palacmorawa.pl ?

  • Informacje na temat zniżek
  • Weekendy za pół ceny
  • Systematyczne informacje o atrakcjach Dolnego Śląska

Podaj swoje imię oraz e-mail

How many eyes has a typical person? (ex: 1)
Imię
Email